Збір інформації

сбор информации
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Послуги детективів у сфері збору інформації

збір інформаціїДетективне агентство "Ракурс" надасть допомогу в зборі інформації, у тих випадках, коли самостійний пошук необхідної інформації малоефективний або неможливий. Приватні детективи агентства мають достатній досвід і професіоналізм, для пошуку і збору різного роду інформації, яка потрібна клієнтові.

Професійний рівень детективів, з одного боку, є гарантією отримання достовірної, правдивої інформації, з іншого боку, гарантує повну конфіденційність, вашого звернення в детективне агентство. Агентство не зберігає у себе і не передає, отриману інформацію третім особам.

Для збору інформації, агентство, використовує різні способи, такі як:

  • - аналіз даних з різних джерел;
  • - зовнішнє спостереження за об'єктом;
  • - розробка детективами власних тактичних схем, для отримання інформації;
  • - створення детективами певних ситуацій, результатом яких, є отримання необхідної інформації.

Зокрема, детективи агентства можуть допомогти зібрати інформацію:

  • - про людину (біографічні дані, коло спілкування, чим зайнята у вільний час, наявність шкідливих звичок, наявність судимості);
  • - рухомоме і нерухомоме майно (яке майно належить людині, хто власник рухомого або нерухомого майна;
  • - про юридичну особу;
  • - нададуть допомогу в інших випадках.

Приватні детективи агентства працюють швидко і результативно. Після аналізу і перевірки, зібрана інформація, передається клієнтові. Звичайно, заходи, що проводяться, коштують певної суми грошей, але у ряді випадків, така витрата матеріальних засобів, цілком виправдана.

Приміром, зібрані дані, можуть допомогти уникнути непотрібних матеріальних витрат, попередити факти шахрайства, зробити правильні кроки в ситуації, що склалася, спростувати або підтвердити які-небудь підозри і передчуття. Надана агентством інформація допоможе зробити правильний вибір, у рішенні необхідного вам питання.

У тих випадках, коли збір інформації відбувається з використанням зовнішнього спостереження, детективне агентство надає звіт про проведені заходи. Звіт включає фото-відео матеріали, які служать документальним підтвердженням, наданої детективами інформації.


Якщо вам потрібні послуги детективного агентства у сфері збору інформації, звертайтеся. Детективи агентства прикладуть максимум зусиль, для результативного вирішення поставлених завдань.


Отримати консультацію, відносно термінів виконання і вартості збору інформації, ви можете, звернувшись в агентство за допомогою контактних телефонних номерів, за допомогою електронної пошти або через контактну форму в розділі контактів агентства.

 

Агентство не здійснює збір інформації, пов'язаний, з проникненням у приватну власність; шляхом зняття інформації з каналів зв'язку; зломом аккаунтів і поштових скриньок; здійсненням інших протизаконних дій.

 

Збір інформації

бізнес послуги

Збір інформації є одним з напрямів діяльності детективного агентства "Ракурс"

Приватні детективи агентства зберуть, систематизують і перевірять інформацію, яка була отримана ними з різних джерел, при рішенні поставлених завдань.

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички приватних детективів, з одного боку, служать гарантією надання правдивої, достовірної інформації, з іншого боку - гарантією дотримання конфіденційності вашого звернення до детективного агентства.

Іноді, для того, що б прийняти правильне рішення, треба знати напевно, наскільки отримана інформація достовірна, або необхідно знати інформацію, яку хочуть приховати.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча співпраця з клієнтами.

Детективи агентства мають необхідний професійний досвід для збору і перевірки різного роду даних, і прикладуть максимум зусиль, для того, що б ви отримали необхідний, позитивний результат від співпраці з агентством.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень в Києві і Київській області. Агентство працює без вихідних і святкових днів.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує абсолютну конфіденційність і повну достовірність отриманої інформації.


 

Детективне агентство "Ракурс" не займається збором інформації відносно представників державної влади, співробітників правоохоронних органів, а також, осіб, які виконують службові обов'язки.

 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua