Сімейні відносини

семейные отношения
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Допомога агентства в сімейних відносинах

 

Подружня зрада

Досить затребувана послуга у сфері сімейних відносин. Приватні детективи агентства документально підтвердять або спростують факт подружньої зради. Після проведення заходів, які пов'язані з вирішенням цього питання, агентство надає звіт з фото-відео матеріалами. Отримана інформація допоможе вам прийняти правильне рішення.

Спостереження за підлітком

Детективи агентства, не вторгаючись в особистий простір підлітка, встановлять його коло спілкування, чим зайнятий поза стінами будинку, наявність шкідливих звичок, наявність або відсутність другої половинки. Зібрана інформація, що містить фото-відео матеріали, допоможе вирішити питання у ваших сімейних відносинах.

Перевірка персоналу

Перевірка інформації, яку надали про себе хатні робітниці, гувернантки, няні. Фіксація детективами агентства, поведінки няні з дитиною на вулиці. Перевірка інформації, яка вказана агентством по підбору персоналу.

Перевірка інформації про нареченого або наречену

Приватні детективи агентства перевірять інформацію, надану службами знайомств, розміщену на станицях сайтів знайомств в інтернеті, в інших випадках. Отримана детективами інформація, допоможе вирішити питання, в цій сфері сімейних відносин.

Інша допомога у вирішенні сімейних питань

Перевірка приватним детективом достовірності відомостей про сімейний стан, виявлення біографічних і інших даних, перевірка наявності рухомого і нерухомого майна у другої половини, інша допомога агентства у сфері сімейних стосунків.

Повний список послуг детективного агентства

 


Список послуг детективного агентства "Ракурс" постійно розширюється. Якщо ви не знайшли потрібної послуги агентства, дзвоніть, цілком можливо, що ми зможемо вирішити ваше питання.


 

Сімейні відносини - інформація

сімейні відносини
Сімейні відносини - важлива складова в житті будь-якої людини. Від рішень, які ми приймаємо у сфері сімейних відносин, залежить не лише наше майбутнє, але і майбутнє нашої другої половинки, дітей, онуків.

Іноді, для того, що б прийняти правильне рішення, потрібний більший об'єм інформації.
Як правило, ситуація злагоджується таким чином, що нас цікавить саме та інформація, яку намагаються або приховати, або з якою діляться не повністю.

Детективне агентство "Ракурс" надасть допомогу при вирішенні різних питань, які пов'язані з сімейними відносинами.

Детективи агентства перевірять, або зберуть інформацію про нареченого або наречену, підтвердять або спростують факт подружньої зради, встановлять коло спілкування підлітка і чим він зайнятий поза стінами будинку, перевірять або зберуть інформацію про обслуговуючий персонал, нададуть допомогу в інших випадках.

Детективне агентство гарантує повну конфіденційність у вирішенні будь-яких питань, які пов'язані з сімейними відносинами, а також повноту і достовірність наданої детективами інформації.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує абсолютну конфіденційність і повну достовірність отриманій інформації.


 

 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua