Приховане спостереження

скрытое наблюдение
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Послуги агентства у сфері спостереження

 

Фото-відеозйомка

Фото-відеозйомка є безперечним доказом тих подій, які мали місце під час прихованого спостереження, і дозволяє клієнтові своїми очима побачити підтвердження, приведеної детективним агентством, інформації.

Контрспостереження

Детективне агентство "Ракурс", за допомогою прихованого спостереження, може виявити факти незаконного збору інформації про вас або про ваше оточення. Детективи агентства зможуть документально підтвердити або спростувати, наявність факту стеження за вами або вашим оточенням (нерухомим об'єктом, місцевістю).

Зовнішнє спостереження

Один з самих інформативних способів отримання різної інформації про людину. Приховане спостереження, є найрезультативнішим способом отримання достовірної інформації, оскільки спостережуваний нічого не підозрює і веде себе природно. Детективне агентство гарантує повну конфіденційність роботи приватних детективів.

Зовнішнє спостереження за рухомим об'єктом

Приватні детективи агентства нададуть професійну допомогу в організації і проведенні прихованого спостереження за рухливими об'єктами - пішоходами, кур'єрами служб доставок, автомобілями, вантажем, що перевозиться, і так далі Після закінчення виконання робіт, детективне агентство надає звіт, який містить фото-відео матеріали.

Зовнішнє спостереження за нерухомим об'єктом

У разі потреби організації прихованого спостереження за нерухомим об'єктом - під'їздом житлового будинку, входом-виходом з нежитлових будівель, певною місцевістю і так далі, детективи агентства розроблять, і проведуть необхідні заходи. Після закінчення прихованого спостереження, детективне агентство надає звіт, який містить фото-відео матеріали.

Повний список послуг детективного агентства

 


Список послуг детективного агентства "Ракурс" постійно розширюється. Якщо ви не знайшли потрібної послуги агентства, дзвоніть, цілком можливо, що ми зможемо вирішити ваше питання.


 

Приховане спостереження - інформація

приховане спостереження
Замовляючи послуги детективного агентства, які пов'язані з використанням прихованого спостереження, ви гарантовано, після закінчення виконання робіт, отримуєте звіт з фото-відео матеріалами.

Фото-відео матеріали, які міститися у звіті, служать документальним підтвердженням інформації, яку напрацювали приватні детективи агентства, під час проведення різних заходів, пов'язаних з використанням прихованого спостереження.

Сам по собі фотографічний знімок, вже несе в собі досить інформації, для того, щоб клієнт міг зробити необхідні йому висновки.

Великий практичний досвід детективів агентства у сфері прихованого спостереження, з одного боку служить гарантією отримання достовірної і правдивої інформації, з іншого боку гарантує клієнтам повну конфіденційність звернення в детективне агентство.

Усі заходи, пов'язані з використанням прихованого спостереження, проводяться агентством в загальнодоступних місцях.

Детективи агентства не займаються проникненням у готельні номери, сауни, знімні квартири, дачі інші об'єкти, які є приватною власністю.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує абсолютну конфіденційність і повну достовірність отриманій інформації.


 

 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua