Пошук людини

поиск человека
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Допомога агентства у пошуку людини

 

Знайти людину

Детективне агентство "Ракурс" може надати допомогу в пошуку потрібної вам людини. Приміром, ви хочете відновити втрачені, з яких-небудь причин, зв'язки з родичами, колегами по роботі, однокласниками, друзями дитинства, іншими людьми. Вартість послуги і терміни виконання таких завдань, як пошук людини, залежать від інформації, яку ви маєте (дата народження, прізвище, ім'я, місце народження, номер телефону і так далі) у розпорядженні.

Знайти боржника

Приватні детективи агентства можуть провести комплекс заходів по пошуку боржника. Приміром, перевірити, чи знаходитися людина усередині країни або покинула її межі, встановити фактичне місце проживання або роботи, провести інші заходи. Результат залежить від інформації, яку ви маєте у розпорядженні.

Знайти людину в інтернеті

Якщо вам необхідно знайти людину в мережі інтернет, наприклад власника сторінки в однокласниках, в контакті, фейсбуці і так далі, детективи агентства можуть вам допомогти в цьому питанні. Результат пошуку людини залежить від того, який об'єм інформації про себе вказав користувач і наскільки така інформація достовірна.

Знайти людину за номером телефону

У випадках, коли вам необхідно знайти людину по номеру телефона, приватні детективи агентства, можуть допомогти у вирішенні цього питання. Терміни виконання таких завдань, як пошук людини по номеру телефона, від одного дня до двох-трьох днів. Оплата відбувається за фактом виконаних робіт, детективним агентством.

Знайти власника за номером автомобіля

Бувають випадки, коли винуватець дорожньо-транспортної пригоди вважає за краще сховатися. Приміром, хтось може зачепити припаркований вами автомобіль і спокійно поїхати, або вчинивши ДТП, замість того щоб зупинитися, водій-винуватець вважає за краще уникнути відповідальності. У подібних випадках детективне агентство допоможе вам знайти винуватця по номеру його автомобіля.

Повний список послуг детективного агентства

 


Список послуг детективного агентства "Ракурс" постійно розширюється. Якщо ви не знайшли потрібної послуги агентства, дзвоніть, цілком можливо, що ми зможемо вирішити ваше питання.


 

Пошук людини - інформація

пошук людини
Пошук людини - послуга агентства, рішення якої цілком і повністю залежить від інформації, яку може надати клієнт.

Чим більше інформації про людину відомо, тим більше вірогідності знайти людину, менше часу треба для пошуку людини і тим дешевше послуги агентства.

З іншого боку, детективи агентства, допоможуть знайти людину навіть в тих випадках, коли відомої інформації дуже мало.
Приміром, вам відомий тільки мобільний номер телефону або сторінка в соціальних мережах інтернету, а можливо тільки поштова скринька людини.

Оплата послуг детективів, які пов'язані з пошуком людини, як правило, відбувається за фактом виконаних робіт.
Проте, в деяких випадках, для проведення певних пошукових заходів, потрібна передоплата.

При консультації по телефону або електронну пошту, детективи агентства, після уточнення деталей, розкажуть про можливі перспективи вирішення вашого питання і його вартість.
При необхідності, агентство запропонує вам свої, менш витратні варіанти, по пошуку потрібної вам людини.

У загальних випадках, пошук людини, завдання, що цілком вирішується і наші можливості можуть бути обмежені, тільки бюджетом заходу.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує абсолютну конфіденційність і повну достовірність отриманій інформації.


 

 

 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua