Перевірка даних

проверка данных
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Допомога агентства при перевірці даних

 

Перевірка співробітників

Приватні детективи агентства перевірять дані, вказані в резюме людиною, яка претендує на зайняття вільної вакансії. При необхідності, детективи зберуть бракуючу інформацію, яка цікавить працедавця, або перевірять вказані дані, вже працюючих співробітників. Усі заходи агентства абсолютно конфіденційні.

Знайомство по інтернету

Детективи агентства перевірять дані, які вказав про себе користувач в мережі Інтернет, приміром на сайтах знайомств, сайтах шлюбних агентств, в інших випадках. За відсутності необхідної інформації на сайті або в профілі користувача, приватні детективи нададуть допомогу у зборі даних про людину, яка вас цікавить.

Рухоме і нерухоме майно

Перевірка даних про рухоме або нерухоме майно. Приміром, при операціях купівлі-продажу, при вирішенні спадкових питань, і так далі. Агентство допоможе дізнатися, чи є у людини яке-небудь рухоме і нерухоме майно. Або ж навпроти, встановить істинного власника, конкретного рухомого або нерухомого майна.

Перевірка біографічних даних

Детективне агентство перевірить біографічні дані, які вказали про себе кандидати при прийомі на роботу; особи, зареєстровані в службах знайомств; майбутньої другої половини; у інших випадках. При необхідності, детективи агентства зберуть бракуючі біографічні дані, які не вказані в анкеті або резюме.

Інша допомога агентства при перевірці даних

 

 

Повний список послуг детективного агентства

 


Список послуг детективного агентства "Ракурс" постійно розширюється. Якщо ви не знайшли потрібної послуги агентства, дзвоніть, цілком можливо, що ми зможемо вирішити ваше питання.


 

Перевірка даних - інформація

перевірка даних
У повсякденному житті ми стикаємося з потоками різної інформації, яка поступає до нас з різних джерел.

Іноді, для того, що б прийняти правильне рішення, необхідно знати напевно, наскільки отримана інформація достовірна. Потрібна перевірка даних, які є в нашому розпорядженні.

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс", проведуть комплексну перевірку даних, на предмет їх достовірності і відповідності реальним фактам.

Детективи агентства перевірять дані, які вказали в резюме кандидати на вакантну посаду; заявили про себе особи, зареєстровані в службі знайомств; відносно власника рухомого і нерухомого майна; паспортні і біографічні дані; нададуть допомогу при перевірці даних в інших випадках.

При необхідності, детективи агентства зберуть бракуючу інформацію, яка має ключове значення, для ухвалення вірного рішення.

Детективи агентства мають необхідний професійний досвід для збору і перевірки різного роду даних, і прикладуть максимум зусиль, для того, що б ви отримали необхідний, позитивний результат від співпраці з агентством.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує абсолютну конфіденційність і повну достовірність отриманої інформації.


 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua