Контакти детективного агентства Києва "Ракурс"

контакты детективного агентства
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Контакти детективного агентства

контакти детективного агентстваДетективне агентство Києва "Ракурс" надає свої послуги в м. Київ та київський області. Для вирішення поставлених клієнтом завдань, можливе надання послуг приватних детективів в будь-якому регіоні України.

Усі звернення в агентство як по телефону, так і через контактну форму зв'язку абсолютно конфіденційні. Агентство не передає інформацію третім особам.

Для контакту з детективним агентством можна скористуватися зазначеними телефонними номерами, або заповнити контактну форму зворотного зв'язку. Якщо вам потрібна швидка відповідь - скористайтеся телефоном.
Контактна форма зв'язку дозволяє вам відправити повідомлення анонімно, не залишаючи слідів на комп'ютері або в поштовій скриньці.

 


Контактна форма

контактна особа:

email або телефон:

текст повідомлення :

Введіть числа з картинки:

 


 

Контакти детективного агентства "Ракурс" :
Україна, Київ

контакти приватного детективаТелефони :

+38 (093) 755-24-42

+38 (050) 774-06-39

+38 (098) 786-68-24

Поштова скринька: rakurs@detektiv.org.ua

 


 

Якщо для вашого питання потрібна швидка відповідь або консультація, відносно послуг агентства, скористайтеся контактними телефонами.

 

Пошта, яка приходить, оброблюється нами регулярно, проте відповідь по телефону ви отримаєте у будь-якому випадку швидше, оскільки детективи під час дзвінка, зможуть уточнити необхідні деталі.
Дізнатися про орієнтовну вартість послуг по контактним номерам, а також отримати консультацію з вашого питання, ви можете з 8-00 до 22-00.

 

Агентство працює щодня, без вихідних і святкових днів.

Схема роботи з агентством

схема роботи

Ви можете зв'язатися з детективами за допомогою контактних телефонних номерів агентства, електронної пошти, або за допомогою контактної форми, яка розташована на сторінці контактів детективного агентства.

1
схема роботи агентство

Детективи агентства консультують вас, відносно можливих варіантів вирішення вашого питання, а також відносно орієнтовній вартості послуг, які потрібні, для отримання позитивного результату.

2
схема роботи детектив

Якщо варіанти вирішення вашого питання і вартість послуг вас влаштовують, детектив зустрічається з вами особисто, для уточнення необхідних деталей. Можлива робота з клієнтом дистанційно1.

3
схема роботи клієнт

Перед початком виконання робіт, ви вносите передоплату у розмірі 50%2 передбачуваної вартості послуг. Можлива оплата на рахунок Приватбанку, переклад Western Union, готівковий розрахунок.

4
схема роботи з нами

Після виконання поставлених завдань, агентство надає звіт3, який містить фото-відео матеріали про виконану роботу, і ви оплачуєте другі 50% вартості послуг детективного агентства.

5
схема роботи замовник

Уся інформація, яка була напрацьована приватними детективами агентства в процесі проведення різних заходів, після передачі клієнтові, знищується. Агентство не зберігає у себе зібрану інформацію.

6

 

1Якщо ви знаходитеся в іншому місті (країні), можливий контакт з вашим представником, або необхідні деталі уточнюються за допомогою телефону чи електронної пошти.

2Якщо агентство вже мало досвід роботи з вами, цілком можливо надання послуг, без передоплати. Якщо виконання робіт пов'язане з відрядженням детективів в інше місто, як правило, потрібна 100% передоплата.

3Якщо, заходи, що проводяться агентством, були пов'язані з використанням зовнішнього спостереження.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


 

Приватні детективи агентства прикладуть максимум зусиль, для того, щоб ви отримали якісний, позитивний результат, від співпраці з нашим агентством.

 

 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua