Детективне агентство Києва "Ракурс"

детективное агентство Киев Ракурс
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Київське детективне агентство "Ракурс"

детективне агентство Київ Київське детективне агентство "Ракурс" створено офіцерами запасу, які володіють необхідними професійними навичками та практичним досвідом, завдяки службі в органах внутрішніх справ України. Колектив агентства складається з професіоналів в області зовнішнього спостереження, оперативно-розшукової діяльності, аналітиків, психологів.

Приватні детективи агентства працюють індивідуально з кожним клієнтом. У кожному конкретному випадку, агентство може самостійно розробити і запропонувати клієнту свої, менш витратні, схеми рішень ситуації що склалася. При необхідності, детективне агентство, надає для клієнтів безкоштовну психологічну консультацію.

У процесі прийому замовлень, ми не вводимо клієнтів в оману, щодо перспективи виконання поставлених завдань. Приватні детективи агентства беруть передоплату тільки в тому випадку, коли є можливі варіанти вирішення існуючої ситуації.
Також, детективне агентство не працює з клієнтами, цілі яких не ясні, або яким-небудь чином порушують чинне законодавство.


Усі звернення в агентство, як і будь-які заходи, які проводять детективи агентства, повністю конфіденційні.


Детективне агентство "Ракурс" гарантує своїм клієнтам повну конфіденційність у вирішенні будь-яких завдань, поставлених детективам. Агентство не зберігає в себе інформацію, напрацьовану приватними детективами в процесі проведення різних заходів, а також не передає її третім особам. Всі матеріали, по закінченні роботи агентства, знищуються.

Після закінчення виконання замовлених клієнтом послуг, детективне агентство надає звіт про виконану приватними детективами роботу. Звіт включає в себе фото-відео матеріали, які служать доказом інформації, наданої агентством. Фото-відео матеріали входять в загальну вартість робіт і окремо не оплачуються.

Агентство дуже дорожить хорошою репутацією і добрим ім'ям. Ми завжди надаємо клієнтам тільки об'єктивну і перевірену інформацію. Наша мета - професійне, якісне та оперативне надання детективних послуг на ринку, і як наслідок задоволений нашою роботою клієнт. Власне, жодна рекламна компанія не зрівняється з хорошими рекомендаціями.

Спеціалізація детективного агентства "Ракурс"

детективне агентство спостереженняПриватне детективне агентство Києва "Ракурс"спеціалізується на наданні різного роду детективних послуг, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження. Використовуючи величезний практичний досвід і професіоналізм, приватні детективи агентства організовують свою роботу таким чином, що об'єкт не підозрює про спостереження і веде себе природним чином. Такий спосіб отримання даних дозволяє надавати клієнтам найбільш достовірну і потрібну інформацію.

Дана спеціалізація досить затребувана на ринку детективних послуг. За допомогою проведення професійного зовнішнього спостереження, агентство здатне надати клієнту необхідну для нього інформацію.

Зокрема приватні детективи агентства можуть:

 • - встановити коло спілкування підлітка, його пристрасть до алкоголю і наркотичних речовин, виявити нахили та інтереси підлітка, наявність ранніх статевих зв'язків;
 • - підтвердити або спростувати наявність фактів подружньої зради (невірності);
 • - проконтролювати поведінку особи у відрядженні, на відпочинку, в нічному клубі;
 • - перевірити данні, заявлені про себе особою, яка зареєстрована в службі знайомств;
 • - підтвердити або спростувати наявність фактів спостереження за клієнтом (контрспостереження);
 • - перевірити партнерів по бізнесу, встановити їх коло спілкування;
 • - дізнатися коло спілкування майбутнього нареченого або нареченої, їх пристрасть до згубних звичок;
 • - виявити наявність контрафактного товару;
 • - встановити спостереження за нерухомим об'єктом;
 • - визначити маршрути пересування кур'єрської служби доставки;
 • - висвітлити інші моменти, не заборонені законом.

 

Робота агентства

робота агентстваГрафік роботи детективного агентства - цілодобовий, без вихідних та святкових днів.

Отримати безкоштовну консультацію у детективів агентства можна за вказаними контактними номерами телефонів з 8-00 до 23-00.

Отримати інформацію щодо наданих послуг, або їх орієнтовної вартості, можливо також за допомогою електронної пошти.

Якщо для вирішення вашого питання необхідна швидка відповідь, скористайтеся телефоном.

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс" надають свої послуги в місті Київ, містах київської області, а при необхідності в будь-якому регіоні України.

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує надання професійних послуг, з дотриманням конфіденційності вашого звернення


 

Агентство і закон

агентство законДетективне агентство здійснює свою діяльність у рамках законодавства України, тому, ми не займаємося наданням послуг, які :

 • - прямо або побічно порушують діючі норми законів України;
 • - відносяться до виняткової компетенції правоохоронних органів;
 • - пов'язані з діями відносно представників державної влади;
 • - співробітників правоохоронних органів;
 • - осіб, що виконують службові обов'язки.

Детективи агентства також не займаються наданням таких послуг, як:

 • - прослуховування телефонів;
 • - деталізація дзвінків;
 • - роздрук смс;
 • - злом поштових скриньок і аккаунтів;
 • - проникнення в приміщення;
 • - провокація подружньої зради.

У зв'язку з тим, що Закон "Про приватну детективну діяльність" досі не ухвалений, детективне агентство діє у рамках норм конституційного, кримінального, цивільного і адміністративного права.

Також, згідно з чинним законодавством, ми маємо право проводити журналістські розслідування.

 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua