Детективне агентство Київ - Приватний детектив Київ

детективное агентство киев
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Детективне агентство "Ракурс" - приватні детективи Києва

 

приватний детектив київПриватне детективне агентство Києва "Ракурс" пропонує широкий спектр професійних детективних послуг у м.Київ, Київській області, Україні.

Наш колектив складається із згуртованої команди досвідчених професіоналів, які пройшли державну службу в органах внутрішніх справ України.
Використовуючи колосальний досвід, отриманий за роки служби, здатні ефективно вирішувати поставлені завдання.

Високі моральні принципи детективів є гарантією абсолютної конфіденційності наших клієнтів, а також гарантують повноту і достовірність інформації, яка отримана в ході проведених детективним агентством заходів.

Детективне агентство - принципи

Ми педантично ставимося до власної професійної репутації та дорожимо клієнтами, тому візитною карткою детективного агентства є такі принципи, як :

Конфіденційність - починаючи з моменту консультації з приватним детективом по телефону, всі отримані від клієнта вихідні дані, залишаються в таємниці. Вся інформація, здобута в процесі проведених детективним агентством заходів, передається клієнту, а матеріали, що знаходяться в агентстві знищуються. Детективне агентство ні за яких умов не передає інформацію третім особам.

Професіоналізм - кожен приватний детектив київського детективного агентства "Ракурс" має багаторічний досвід практичної роботи у сфері зовнішнього спостереження, оперативної, слідчої діяльності . Приватні детективи агентства "Ракурс " професійно володіють технікою прихованого зовнішнього спостереження, а також досконало володіють усіма необхідними навичками і прийомами для отримання необхідної інформації.

Оперативність - приватні детективи починають займатися вашим питанням відразу, після звернення в агентство. У нас немає посередників і клієнт, з моменту дзвінка в агентство, спілкується на пряму з детективом, який буде з ним працювати.

Законність - детективне агентство Києва "Ракурс " діє в рамках чинного законодавства України. Приватні детективи агентства не надають таких послуг, як - прослушка телефону, роздруківка дзвінків (деталізація дзвінків), злом поштової скриньки, акаунтів в соцмережах і так далі.

Чесність - при проведенні різних заходів, агентство не приховує від клієнтів ні яких деталей. У той же час ми не вводимо клієнтів в оману, щодо можливості виконання приватними детективами поставлених завдань. Детективне агентство також не береться за виконання завдань, цілі яких не ясні, або порушують чинне законодавство.

Приватний детектив Київ

детектив київПриватні сищики детективного агентства Києва "Ракурс" пропонують різнобічний спектр детективних послуг на ринку. Проте основна спеціалізація нашого агентства, це зовнішнє спостереження. Зовнішнє спостереження завжди було і залишається найефективнішим способом перевірки і отримання достовірної інформації.

При грамотному, професійному використанні зовнішнього спостереження, спостережуваний знаходиться в звичайних умовах і поводиться природно, що у свою чергу являється абсолютною гарантією отримання об'єктивної і правдивої інформації.

Приватні детективи агентства, при необхідності, можуть провести спостереження за людиною, яка знаходиться у відрядженні, на відпочинку, в кафе або ресторані, розважальному закладі, роботі і так далі
Із зворотного боку сищики можуть визначити, чи має місце спостереження за вами, тобто провести грамотне контрспостереження.

За допомогою прихованого зовнішнього спостереження можна так само підтвердити або спростувати такий факт як подружня зрада (невірність). Детективне агентство надає звіт з фото-відео матеріалами, які підтверджують факт подружньої зради (невірності), або навпроти спростовують її.

Детективи агентства не вторгаючись в особисте життя підлітка, допоможуть вам дізнатися, чим він зайнятий у вільний час, визначити коло спілкування підлітка, його пристрасть до паління, алкоголю, вживання наркотичних препаратів, наявність другої половинки.

Детективне агентство робить послуги із спостереження як за нерухомими об'єктами (будинок, складські приміщення, автостоянка, гараж і так далі), так і за тими, що рухаються (пересування вантажу, кур'єрські доставки, пішохід, автомобіль і так далі). Під час спостереження приватні детективи роблять фото-відео реєстрацію усіх ключових моментів, або (за бажанням замовника) ведуть безперервну відеозйомку.

Детективне агентство Києва " Ракурс" надає детективні послуги не лише на території міста Київ і Київської області, а і по усій Україні. Наші детективи працюють 24 години в добу, 7 днів в тиждень у будь-яку погоду, у будь-який час дня і ночі.

Коротко про вартість послуг

вартість послуг детективного агентстваВартість послуг детективного агентства Києва "Ракурс" - середня на ринку детективних послуг і залежить від складності поставлених клієнтом завдань.

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, оскільки кожен випадок звернення в агентство своєрідний і посвоему унікальний.

Можливі наступні варіанти оплати роботи приватних детективів :

 • - щодобова оплата послугприватних детективів;
 • - 12-годинна оплата послуг;
 • - погодинна оплата послуг детективів (мінімальне замовлення - дві години).
 • - оплата по факту позитивно виконаних робіт.

У вартість послуг агентства входить надання звіту про виконану роботу, який містить фото і відео матеріали.

 


Дізнатися про орієнтовну вартість, ви можете подзвонивши за вказаними телефонними номерами, за допомогою електронної пошти, через форму зворотного зв'язку.


 

Агентство і закон

агентство законДетективне агентство здійснює свою діяльність у рамках законодавства України, тому, ми не займаємося наданням послуг, які :

 • - прямо або побічно порушують діючі норми законів України;
 • - відносяться до виняткової компетенції правоохоронних органів;
 • - пов'язані з діями відносно представників державної влади;
 • - співробітників правоохоронних органів;
 • - осіб, що виконують службові обов'язки.

Детективи агентства також не займаються наданням таких послуг, як:

 • - прослуховування телефонів;
 • - деталізація дзвінків;
 • - роздрук смс;
 • - злом поштових скриньок і аккаунтів;
 • - проникнення в приміщення;
 • - провокація подружньої зради.

У зв'язку з тим, що Закон "Про приватну детективну діяльність" досі не ухвалений, детективне агентство діє у рамках норм конституційного, кримінального, цивільного і адміністративного права.

Також, згідно з чинним законодавством, ми маємо право проводити журналістські розслідування.

 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua