Бізнес послуги

бизнес услуги
Ми допоможемо знайти бракуючий пазл...

Послуги детективів у сфері бізнесу

 

Перевірка кандидатів на зайняття вакантної посади

Приватні детективи агентства перевірять дані, вказані в резюме людиною, яка претендує на зайняття вільної вакансії. При необхідності, детективи зберуть бракуючу інформацію, яка цікавить працедавця, або перевірять вказані дані, вже працюючих співробітників.

Спостереження за співробітниками з метою фактів розкрадань

Детективне агентство надасть допомогу в проведенні ряду заходів, які спрямовані на фото-відео фіксацію фактів розкрадань або шахрайства співробітниками підприємства. Після закінчення виконання поставлених завдань, агентство надає звіт про виконану роботу.

Перевірка бізнес партнерів, контрагентів

Детективи агентства перевірять дані, вказані контрагентами або бізнес партнерами. При необхідності, агентство надасть додаткову інформацію, відносно бізнес партнерів або контрагентів підприємства.

Виявлення і фіксація контрафакту

В ході надання даної бізнес послуги, агентство встановить спостереження за торговою точкою, оптовим складом і так далі, на предмет виявлення постачань або продажу контрафактного товару. Після закінчення спостереження, агентство надає звіт з фото-відео матеріалами.

Контрольні закупівлі, "таємний покупець"

Суть цієї послуги, в проведенні контрольної закупівлі, яка супроводжується прихованою фото-відео фіксацією подій, що відбуваються. Дані бізнес послуги, "таємний покупець" і контрольна закупівля, орієнтовані на інспекцію точок реалізації товарів або надання послуг

Інформація про юридичну особу

Перевірка інформації про юридичну особу, приватного підприємця. Приватні детективи, при необхідності, також знайдуть і зберуть бракуючу інформацію.

Інша допомога агентства у сфері бізнесу

 

 

Повний список послуг детективного агентства

 


Список послуг детективного агентства "Ракурс" постійно розширюється. Якщо ви не знайшли потрібної послуги агентства, дзвоніть, цілком можливо, що ми зможемо вирішити ваше питання.


 

 

Бізнес послуги - інформація

бізнес послуги
Бізнес послуги - організація і проведення різних заходів, які у свою чергу, пов'язані з перевіркою і пошуком інформації, яка потрібна клієнтові в цій області.

Детективи агентства, які працюють в цьому напрямі, мають більше п'ятнадцяти років практичного досвіду роботи.

Професійні навички приватних детективів, з одного боку, служать гарантією надання правдивої, достовірної інформації, з іншого боку - гарантією дотримання конфіденційності вашого звернення у детективне агентство.

Іноді, для того, що б прийняти правильне рішення, треба знати напевно, наскільки отримана інформація достовірна, або необхідно знати інформацію, яку хочуть приховати.

Приватні детективи детективного агентства "Ракурс", проведуть комплексну перевірку даних, на предмет їх достовірності і відповідності реальним фактам.

При необхідності, детективи агентства зберуть бракуючу інформацію, яка має ключове значення, для прийняття вірного рішення.

Робота наших детективів побудована на принципах відкритості і чесності, без яких не можлива довірча, позитивна співпраця з клієнтами.

Детективи агентства мають необхідний професійний досвід для збору і перевірки різного роду даних, і прикладуть максимум зусиль, для того, що б ви отримали необхідний, позитивний результат від співпраці з агентством.

Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень в Києві і Київській області, бех вихідних та святкових днів

 


Детективне агентство Києва "Ракурс" гарантує абсолютну конфіденційність і повну достовірність отриманої інформації.


 

«Детективное агентство Ракурс»
Украина 04205 г. Киев
м. Минская
Тел.: +38 (098) 786-68-24
ежедневно с 08:00 до 24:00
e-mail: rakurs@detektiv.org.ua